بازرسی انواع جرثقیل و لیفتراک

بازرسی جرثقیل و لیفتراک: امروزه به منظور جابجایی انواع بارها، تجهیزات و کالاها، جرثقیل های مختلف از جمله جرثقیل سقفی، جرثقیل برجی، جرثقیل متحرک (موبایل) و… در صنایع مختلف به کار گرفته می شوند.
متاسفانه عدم توجه به ایمنی فنی و سلامت جرثقیل ها می تواند حوادث و خسارات مالی و جانی جبران ناپذیری داشته باشد؛ به همین دلیل حصول اطمینان از سلامت فنی و ایمنی آن ها اهمیت شایانی دارد . در آزمون و بازرسی فنی جرثقیل ها و لیفتراک ها تمامی قطعات و اجزای جرثقیل ها و لیفتراک ها به طور دقیق بازرسی می شود تا در صورتی که نقص و ایرادی داشته باشد برطرف شود و در صورتی که بدون نقص باشد گواهی سلامت جرثقیل جهت ادامه کار صادر می شود.

بازرسی آسانسور

بازرسی آسانسور: در محیط امروز کار آسانسورهای ساختمان بیش از هر زمان دیگری بسیار مهم است و دارندگان و مدیران تأسیسات از مشارکت خود با ارائه دهندگان خدمات و نگهداری کاملا از این موضوع خبر دارند.
در حالی که بیشتر استان ها برای انجام بازرسی آسانسور و بازرسی از پله برقی به بخش خصوصی نگاه می کنند، تیم بازرسین آسانسور ما دارای مجوزهای لازم برای بازرسی هستند که آماده ارائه خدمات بازرسی آسانسور و پله برقی برای انواع تأسیسات و تجهیزات هستند و با ضوابط صدور گواهینامه آشنا هستند.

بازرسی پله برقی

بازرسی پله برقی: آرسام طیف گسترده ای از خدمات بازرسی دوره ای را برای آسانسور، پله برقی و پیاده روی متحرک فراهم می کند. شرایط متعددی وجود دارد که در آن قوانین ملی خواستار بازرسی اجباری از آسانسور، پله برقی و پیاده روی متحرک هستند که توسط یک شرکت بازرسی تایید شده یا یک متخصص واجد شرایط خاص انجام شود.
درخواست آنلاین خدمات